Bu beyan www.rfksigorta.net gizlilik politikasını içerir. rfksigorta.net web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından 'SSL' sistemi ile donatılmıştır. rfksigorta.net üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel ve sirketinize ait bilgilerinizi talep eder. Kişisel ve şirket bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, rfksigorta.net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, rfksigorta.net,  kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.IP adresleri alinarak kullanıcı kısıtlaması da sağlanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki başvuru formları, üyelik formları, anketler, irtibat bilgilerinizi (firma adi, adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz vb.) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, Üyelik  satin alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; üyeliğinizi oluşturmak, gerekli alt yapi ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, müşteri yönlendirmesini sağlamak, gerekli belgelerin gönderilmesini sağlamak, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek, üyeliğinizi yükseltmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.